Home YKS Denemeleri YKS Denemeleri YDS Publishing Türkiye Geneli TYT + YKS DİL Deneme Sınavı 2

YDS Publishing Türkiye Geneli TYT + YKS DİL Deneme Sınavı 2

AÇIKLAMA

Değerli Meslektaşımız,

Geçmiş yıllarda olduğu gibi içinde bulunduğumuz öğretim yılında da dil alanını seçen her üç öğrenciden ikisi 2020 YKS yabancı dil sınavına bizim yayınlarımızla hazırlanmaktadır. Sınava hazırlanan öğrencilere özel olarak gerçekleştirdiğimiz ve artık bir gelenek haline gelen Türkiye Geneli Deneme Sınavlarımızın sonuçları ile ÖSYM’nin uyguladığı sınav sonuçları çok küçük bir yüzdelik sapma ile birebir örtüşmektedir. Bundan önceki yıllarda Türkiye Geneli Deneme Sınavı organizasyonlarında elde ettiğimiz başarı ve deneyimlerimizi bu yıl da yine sizlerle paylaşmayı diliyoruz.

Türkiye genelinde uygulanmak üzere eğitim kurumlarımıza sunduğumuz YKS DİL deneme sınavları, gerek soru tipleri gerekse genel ölçme esasları ve yaklaşımı itibariyle, tamamen ÖSYM’nin sınav sistemi esas alınarak hazırlanmış olup dil öğrencileri için benzersiz bir ölçme, değerlendirme ve karşılaştırma fırsatıdır.

Bu yıl yapılacak olan YKS DİL sınav uygulamasında 1 sınav satın alacak olan tüm katılımcılara YKS DİL Vocabulary Topic Based kitabımız ve Online Yüksek Öğretim Yabancı Dil Bölümleri ve Meslekler Rehberi 2020 hediye edilecektir. Ayrıca, 2 Sınav satın alan öğrencilere yukarıda belirtilen hediyelerin beraberinde 3 Aylık Online YKS DİL Hazırlık Video Ders Paketi hediye edilecektir. Hediyeler 1. Sınav evraklarıyla gönderilecektir.

Sınav organizasyonumuz kapsamında 11. ve 12. Sınıf/Mezun dil öğrencilerinin seviyelerine uygun TYT ve YKS DİL standartlarında deneme sınavları hazırlanmaktadır. 11. Sınıflar için Haziran ayında tek organizasyon, 12. Sınıf / Mezun öğrenciler için Şubat ve Haziran aylarında olmak üzere iki farklı organizasyon gerçekleştirilecektir. Buna göre 12. Sınıf/Mezun öğrenciler için Şubat ve Haziran aylarında TYT ve YKS DİL sınavları, 11. Sınıflar için Haziran ayında TYT ve YKS DİL sınavı yapılacaktır. 12. Sınıflar/Mezunlar için her iki organizasyonda da iki farklı TYT sınavı uygulanacaktır.

2. SINAV HAZİRAN 2020 TYT – YKS DİL DENEME SINAV TAKVİMİ
SINAV UYGULAMA AŞAMALARI TARİH
Sınav Belgelerinin Kurumlara Gönderilmesi 20 Mayıs 2020
Sınav Uygulama Haftası 30 Mayıs-7 Haziran 2020
Sınav Sonrasında Optiklerin Kurumlardan Merkezimize Gönderilmesi 8 Haziran 2020
Sınavın Değerlendirilmesi 12 – 16 Haziran 2020
Sınav Sonuçlarının İnternette Açıklanması 19 Haziran 2020

The event is finished.

Görüşleriniz Önemlidir