Anlık Bildirim Gönderme Uygulaması “Gestug”

Gestug nedir?
Gestug, kullanıcıların anlık olarak duyurular yayınlayabilmesini ve alabilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmış bulut tabanlı bir duyuru uygulamasıdır. Eğer belli bir kitle ile sıkça tek taraflı olarak iletişim kurma ihtiyacı hissediyorsanız veya açılan kanallara abone olup duyuruları almak istiyorsanız Google hesabınız ile hemen Gestug’a giriş yapabilirsiniz.

Duyuru kanalları
Gestug’ta tüm üyeler kanal açmakta özgürdür. Açılan kanallar yöneticileri tarafından gizlenebilir ve her an abone alımına kapatılıp tekrar açılabilir. Gestug, dahili QR kodlayıcısı ve okuyucusu sayesinde kanallarınızın kimliğini barındıran bir QR kodu hazırlayabilir ve kanallara abone olmak için QR kodlarını okuyabilir. Böylece kanallarınıza abone olup duyurularınızdan anında haberdar olmak isteyen kullanıcılar, çıktısını alıp herhangi bir yere (örneğin ilan panosuna) asabileceğiniz QR kodunuzu okutabilirler.

Tek taraflı iletişim
Gestug bir mesajlaşma uygulaması değildir. Gestug’ta tek taraflılık esastır. Uygulamanın amacı yalnızca duyuruları duymak isteyen abonelere anında iletmektir. Aboneler duyurularla ilgili geri bildirimde bulunmazlar.

Android için Gestug
Gestug’ta abone olduğunuz bir kanala duyuru geldiğinde bildirim almak ve size ait kanalları yönetmek için Gestug’un android uygulamasını Playstore’dan indirebilirsiniz: Gestug (Android)

Diğer bütün platformlarda Gestug
Gestug’un web tabanlı arayüzünü kullanarak web içeriklerini görüntüleyebilen diğer bütün platformlarda (iOS, Windows, Linux vs.) duyurları takip edebilir ve duyurularınızı yayınlayabilirsiniz.

Şunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir